Idealny fryzjer poszukiwany od zaraz...

Jako mała dziewczynka zawsze marzyłam, że jak dorosnę znajdę dla siebie idealnego fryzjera…

…który przy każdej wizycie doradzi mi w jakim kolorze i fryzurze będę wyglądała najlepiej. Niestety moje marzenie nigdy się nie spełniło. Mam dość cienkie ale bardzo gęste i falowane włosy. Bardzo je lubię i przykładam im sporo uwagi w codziennej pielęgnacji. Zwykle nosiłam je bardzo długie i prawie zawsze wracałam niezadowolona od fryzjera. Jak je chciałam obciąć na krótsze, to zwykle słyszałam, że szkoda moich włosów albo były tak obcięte, że wcale nie chciały się układać. Gdzie Ci wszyscy fryzjerzy/ styliści, którzy dopasowują kolor włosów i fryzurę do koloru oczu, karnacji, kształtu twarzy? Dodam, że staram się wybierać sprawdzone salony w Krakowie, gdzie fryzjerzy tam pracujący mają dobre opinie w sieci. Czy Wam też się kiedyś zdarzyło wyjść z fryzurą zupełnie inna niż była zaplanowana?

Stylowa

Kilka lat temu trafiłam do fryzjera, który naprawdę potrafił podejść do moich włosów z sercem. Zawsze bardzo precyzyjnie cieniował je, dzięki czemu moje loki układały się rewelacyjnie. Ale problem pojawił się kiedy postanowiłam wyrównać włosy na prosto… w tym temacie mój fryzjer już nie okazał się taki dobry. Trafiłam do innej fryzjerki z polecenia i szybko zyskała maja aprobatę. Dwa obcięcia i super efekt. W końcu doczekałam się mojego wyczekiwanego ‚ Boba”do ramion. Kilka dni temu postanowiłam, że jednak moja fryzura będzie nieco krótsza… i kolejna katastrofa!
Włosy miały być obcięte idealnie prosto z małym skosem aby były ciężkie i dobrze się układały…niestety zostały wycieniowane i za nic na świecie nie chcą być idealnie proste pomimo wcześniejszej, solidnej stylizacji.

Stylówa

Komentarze

Dodaj komentarz