Przytulne wnętrze na wiosnę

Wiosna, to idealny moment na zmiany w aranżacji mieszkania.

Znudziła mi się już ta kanapa, w szafie nic się nie mieści, te poduszki są już niemodne – czy Wy również macie podobne myśli? Gdybym tylko mogła, to najchętniej zmieniałabym wystrój swojego mieszkania przynajmniej raz w roku. Niestety w praktyce nie zawsze jest to takie łatwe, bo starej szafy trzeba się pozbyć, a nowa sporo kosztuje. Dlatego opracowałam swoją własną strategię i zawsze na wiosnę wymieniam w mieszkaniu drobne rzeczy, które nie będą wielkim obciążeniem dla domowego budżetu. To mogą być nowe kubki, filiżanki do kawy, nowa poduszka, stojak na wino itp.

ES-DE816WWAPYAIES-2-newproduct
W tym roku postanowiłam skupić się na kuchni i wybrałam pastelowe dodatki w kropki. Zakochałam się w aktualnej ofercie sklepu Duka i wykupiłam tam chyba połowę asortymentu 🙂 Bardzo przypadły mi do gustu krzemionkowe naczynia do zapiekania, a te z pokrywkami cudownie wyglądają podane na stole.

600x400wielk

Lubię ten sklep również za to, że do każdej aktualnej kolekcji można dokupić idealnie pasujące podkładki pod talerze czy obrus. Nie są to drogie produkty, a w połączeniu ze sobą ładnie wyglądają.
Pokażę Wam też inne produkty, który zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Oczywiście faworytem tutaj jest sklep Westwing.pl. Mają naprawdę ciekawy asortyment i wielokrotnie udało mi się tam upolować coś bardzo ciekawego. Niedawno kupiliśmy tam talerze, których używamy na co dzień i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

  PL-ZA997WWAPIMSPL-1-newproduct

PL-ZA997WWAPIMRPL-1-newproduct

Poniżej produkty, które jeszcze wpadły mi w oko 🙂

PL-KJ236WWAR0POPL-1-newproduct

DE-BO058WWAJSIXDE-1-newproductNL-WA402WWALB54NL-1-newproduct

Komentarze

Dodaj komentarz