Nowości dla Maluchów - Lullalove

Zabawki dla dzieci w których można się zakochać 🙂 W sieci, aż roi się od różnorodnych zabawek. Jednak coraz częściej spotykam się z opiniami Mam, które wychodzą z założenia, że  lepiej kupić dwie lepszej jakości zabawki zamiast niepotrzebnie zajmować przestrzeń w mieszkaniu.

Z tego względu przygotowałam dzisiaj dla Was mały przegląd nowości na rynku 🙂
I cieszę się, że podejście do tego tematu coraz mocniej zmienia się. Dla mnie samej jakość ma pierwszorzędne znaczenie. Uwielbiam otaczać się ładnymi i funkcjonalnymi przedmiotami 🙂 Bardzo mocno zwracam też uwagę na skład oraz kolorystykę materiałów z których zabawki są wykonane. Dzisiaj przedstawiam Wam nowości ze świata Maluchów czyli Baby MR B oraz Mini MR B marki Lullalove.

Myślę, że marka dla wielu Mam jest doskonale znana. Ich gryzaki oraz flagowy produkt MR B cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

g

Natomiast od zeszłego tygodnia dostępne są w sprzedaży również dwa nowe produkty.

1. Mini MR B to malutki, sensoryczny kocyk.  Potocznie już nazywany w sieci „Szeleścik“. Bardzo mi się podobają jego kontrastowe kolory oraz wykonanie.  Duża różnorodność materiałów wykorzystana do jego uszycia oraz boczne metki sprawiają, że dla dzieciaków zabawka jest jeszcze ciekawsza 🙂  Dodatkowo całość szeleści! Kiedy pierwszy raz otworzyłam pudełko z Mimi MR B to od razu sobie przypomniałam ile Mam mi mówiło  „szeleszcząca reklamówka to dla dziecka najlepsza zabawa“ 🙂  Marka połączyła w całość najważniejsze aspekty i tak powstał Mini MR B 🙂

a

f

2. Baby MR B to sensoryczna grzechotka, którą bez problemu możemy ze sobą zabrać na każdy spacer. Jest bardzo funkcjonalna, można ją przywiązać do wózka, łóżeczka czy kosza Mojżesza 🙂 Podobnie jak w przypadku pierwszego produktu bardzo mocno zwraca na siebie uwagę dzięki zastosowaniu kontrastowych kolorów.

e

d

U nas oba produkty przyjęły się od razu 🙂

Jeśli Wy też macie ochotę na nowości, które Wam przedstawiłam, to zapraszam na zakupy do sklepu internetowego Moncziczi. Przed chwilą zauważyłam, że w weekend mają promocję na markę Lullalove 🙂

kas_1455777975_kadr_294866286943b0ca0e29fd2c61e35987_1455777957_36

A jeśli ktoś jest z Bielska Białej lub okolic, to zapraszam do nich osobiście. Ja już nie powinnam otwierać ich strony, bo inaczej zbankrutuję. Wszystkie produkty, które widzicie na zdjęciach poza koszem Mojżesza i lalką pochodzą właśnie ze sklepu Moncziczi. Mają u siebie same najpiękniejsze produkty 🙂

b

h

Na zdjęciach są widoczne:

Mini MR B

Baby MR B

Otulacz bambusowy – Pink No More

Prześcieradła do gondoli – Pink No More

Kura Babci Dany – La Millou

Organizer do wózka – by Katarzyna Zielińska La Millou Feeria

A jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszam do śledzenia mnie w mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.

Komentarze

tas
2016-02-19 07:40:51
Lansiku&stylowo,a lalka skąd? :-)
Lansik i Stylówa
2016-02-19 08:52:05
Można ją dostać tutaj http://lalkametoo.pl :)
Kasia
2016-02-19 07:46:44
A lalka skąd? :-)
Lansik i Stylówa
2016-02-19 08:51:43
Lalka jest marki Metoo i dostępna np. tutaj http://lalkametoo.pl. Jest śliczna i bardzo milutka :)
Marila
2016-02-19 08:24:26
Piękne zdjęcia! z tą reklamówką to coś jest. U nas zawsze najlepsza była paczka zamkniętych chipsów. Z tym, że wiadomo - nie wiadomo co to za folia i nie da się jej wyprać:D A tutaj fajny patent- szeleści, a do tego jest "zapakowane" w przyjemny materiał. Syn ma podejrzenie zespołu aspergera i musi mieć zajęcia z integracji sensorycznej. Właśnie podobne zabawki wykorzystują do ćwiczeń.
Lansik i Stylówa
2016-02-19 08:56:48
Dziękuję bardzo :) I super, to Pani ujęła :) Szeleścik jest właśnie połączeniem wielu funkcji w jednym, ładnie wydanym produkcie. Polecam zatem do ćwiczeń i życzymy dużo zdrowia! :)
Ksenia
2016-02-19 09:04:21
Ale śliczny ten wpis! Jestem kolejną mama, która potwierdza, że folia albo reklamówka to idealna zabawa. Czasem kupię drogą zabawkę, a póżniej w praktyce folia z gezety jest ciekawsza :) Jedna Pani napisała, że można uprać i to jest ogromny plus. Dziękuję za ukierunkowanie i zajrzę zaraz do tego pięknego sklepu :) Pozdrawiam :)
Lansik i Stylówa
2016-02-19 12:40:33
Również pozdrawiamy :)
Nośka
2016-02-19 12:15:13
Widziałam już te nowości na Instagramie ale pierwszy raz widzę, żeby były tak ładnie podane! Super zdjęcia :) A w tym sklepie jest wszystko co mi się podoba? Widzę, że masz też organizer… czy polecasz produkty La Millou z tego sklepu czy lepiej bezpośrednio od producenta?
Lansik i Stylówa
2016-02-19 12:23:48
Dziękujemy :) Mamy organizer i polecamy :) Jestem z niego nawet bardziej zadowolona niż z dużej torby La Millou. W Moncziczi uwielbiam dużą ilość rabatów i jakość realizacji zleceń. Zwykle jest tak, że jak się zastanawiam nad jakimś produktem, to chwilę potem jest u nich w promocji i zamawiam :) Przesyłki od nich dostarczane są też ekspresowo. Dla mnie same plusy :)
Kamila Z.
2016-02-19 17:54:14
Rownież chciałabym pochwalić sklep za obsługę oraz te wszystkie bombowe rabaty i promocje. Produkty w Moncziczi są świetne!!! Polecam wszystkim :)

Dodaj komentarz